zlepši si náladu :


Důležité:
Nakrm mi prosím pokémony :

Adopt your own at http://www.virtuadopt.comAdopt your own at http://www.virtuadopt.com


x klikni na pokémona (vajíčko) --> klik na "here"


KONEC BLOGU --> NOVÝ:
----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ewa Farná

29. ledna 2008 v 17:19 | Petra |  [0.3] Celebrity
Ewa Farna: Rozhicovala diskotéku!
PRAHA - Třináctiletá hvězda hitparád Ewa Farna to umí pořádně rozjet na diskotéce! A při jejím hitu Měls mě vůbec rád šílí snad úplně všichni! Do rytmu si dokonce podupává i moderátor prestižní hitparády tmusic Libor Bouček a zpěvák Sámer Issa. Alespoň tak to vypadalo v narvané diskotéce Oáza ve Vojkovicích u Brna, kde byla zastávka živé podoby televizní hitparády pod názvem »tmusic on tour«.
"Diskotéky jsou fajn, ale mě víc baví živé zpívání s kapelou, což na diskotéce nejde," přiznala Ewa, která se představí již dnes v tmusic. V hitparádě se totiž objeví reportáž, která prozradí, jak vypadá její »obyčejný« den. A tak se štáb tmusic vypravil za Ewou nejen na její vystoupení, ale i do školy!
Hostem ve studiu dnešní tmusic bude zpěvačka Helena Zeťová, která nyní natáčí dvě alba. "První bude nazpívané anglicky pro český trh a druhé v řečtině pro řecký trh. V Řecku se mi líbí nejen pracovně, chtěla bych si tam koupit domeček. A protože si vždy vybírám tu těžší cestu, tak když se prosadím v Řecku, pak už všude," přiznává Zeťová. Mimo natáčení se nyní účastní kampaně Pomáhám dětem, kterou vyhlásila nadace SOS - dětské vesničky. "Až půjdete nakupovat dárky do oblíbeného obchodu, myslete nejen na své blízké! Odneste si nákup v SOS tašce a pomozte dětem, které žijí v SOS dětských vesničkách. Červené tašky v ceně padesát korun jsou k dostání ve vybraných obchodech v celé republice," dodala Zeťová. Více uvidíte již dnes od 10.55 v tmusic na Primě.
 


Komentáře

1 alenka alenka | Web | 21. března 2008 v 18:48 | Reagovat

jéé, je to tu docela fajn............

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pixelky blogisku:

x:maslicka:x:kawaii:x:knuckles:xkissesx xso-sexy.blog.czxso-sexy.blog.cz

18n.gif(131 b) !443!

!811!692!969!409so-sexy.blog.cz..Pixels!616!www.mispulqaaa.blog.cz!1096!1!968!!617!..!616!nota© verushkaa.blog.cz ©.Image and video hosting by TinyPic   *me006

Obrázek “http://i170.photobucket.com/albums/u270/princesslubber/th_Pixels.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.